Caféstolar Vasateatern

Caféstolar Vasateatern
Caféstolar Vasateatern
Caféstolar Vasateatern
Caféstolar Vasateatern
Caféstolar Vasateatern
Caféstolar Vasateatern
Caféstolar Vasateatern
Caféstolar Vasateatern

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

CAFÉSTOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, böjträ, mörkbetsad bok, sitthöjd ca 47 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Bruksslitage/slitage, metallhållare monterade på sidorna

Endast exempelbilder, för mer noggrann konditionsrapport bör föremålen observeras på plats. Variationer kan förekomma

630695

2019-04-16