Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KOSTNÄR (1700-tal): Bankir, olja på pannå, ca 36x26 cm

Maskstungen pannå

630705

2019-04-03