Speglar

Speglar
Speglar
Speglar
Speglar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELAR, 2+1, 1800-talets mitt, fanerade med mahogny resp valnöt, förgylld bronsbeslag, rammått 44x49 resp 63x49 cm

Slitage, delvis senare glas, tidigare rammar, fläckar

630714

2019-04-03