Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
HÖRNSOFFA, tidigt 2000-tal, klädsel i ljusbrunt skinn, lösa plymåer, ben av förkromad metall, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 200 + 210 cm
Bruksslitage, patina, färgskiftningar
630760
2019-04-17