Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN (1914-1972) byrå, 4 lådor, fanérade i ek, etikettmärkt Karl Andersson & Söner, höjd , höjd 68,5, 68,5 x 46.
Bruksslitage, fanérskador, ojämnt blekta
630761
2019-04-03