Börge Mogensen

Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN (1914-1972) byrå, 4 lådor, fanérade i ek, etikettmärkt Karl Andersson & Söner, höjd , höjd 68,5, 68,5 x 46.

Bruksslitage, fanérskador, ojämnt blekta

630761

2019-04-03