Göte Möbler Nässjö

Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö
Göte Möbler Nässjö

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNURRFÅTÖLJ samt fotpall, 1970-tal, Göte Möbler, Nässjö, snurrfunktion, svart skinnklädsel, brickmärkt, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage.

630767

2019-04-03