Saarinen kontorsstol NK
Klubbat för:
1 000 SEK
800 SEK
EERO SAARINEN, kontorsstol, Nordiska Kompaniet för Knoll International, 1900-talets andra hälft, underrede i metall, klädd i brun textil, höj- och sänkbar, etikettmärkt
Slitage i textilen, bruksspår
630775
2019-04-03