Braulio Salazar oljemålning

Braulio Salazar oljemålning
Braulio Salazar oljemålning
Braulio Salazar oljemålning
Braulio Salazar oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BRAULIO SALAZAR (Venezuela, 1917-2008): "Recogedoras de chamizas", flickor som samlar ved, signerad och daterad B Salazar 1990, a tergo betitlad, olja på duk, ca 120x138 cm

630777

2019-04-04