Christo
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTO (USA, 1935): Wrapped Walk Ways, Jacob Loose Park, Kansas City, Missouri, 1977-78, signerad Christo, färgoffset, bladmått ca 91x63 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Oramad, hanteringsveck, fuktskador
630786
2019-04-28