Erik Holmgren

Erik Holmgren
Erik Holmgren
Erik Holmgren
Erik Holmgren

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HOLMGREN (1900-tal): Kopia efter Gustav Lundberg ´´ Juliana Von Henck´´, signerad och daterad á tergo 1953, olja på duk, ca 67x57 cm

630808

2019-04-03