Fåtöljer och bord rotting

Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting
Fåtöljer och bord rotting

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, BORD, 1900-talets mitt, rotting och skiva i råglas, blå textil, bordets höjd 57, 100x62, sitthöjd 40 cm

Slitage

630809

2019-04-04