Vikskärm Kina 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSKÄRM, Kina, 1900-talets andra hälft, tryckt dekor, indelad i 5 paneler, höjd ca 150, total längd ca 210 cm

Slitage, någon fläck

630813

2019-04-03