Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets slut, nyrokoko, för 9 ljus, förgylld brons, höjd ca 58, diameter 54 cm
Delvis elketrifierad/ borrad för el
630814
2019-04-03