Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, nyrokoko, för 9 ljus, förgylld brons, höjd ca 58, diameter 54 cm

Delvis elketrifierad/ borrad för el

630814

2019-04-03