Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKANNA, OLJELAMPA, MINIATYRER, 10 dlr, 18/1900-tal, mässing, bl a, Skultuna, mindre gryta signerad P Lindberg, gördelmakare i Helsingborg, höjder ca 5-31 cm
Slitage
630816
2019-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här