Joseph Bunker akvareller

Joseph Bunker akvareller
Joseph Bunker akvareller
Joseph Bunker akvareller
Joseph Bunker akvareller

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEPH BUNKER (18/1900-tal) (2): Frukt, signerade J. Bunker, akvareller, en daterad 1902, ca 19x30,5, 19x27 cm

630823

2019-04-03