Stolar nyrenässans
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, nyrenässans, 1800-talets slut, svartmålat trä, med främre, kannelerade benen, med bronserad dekor, sitser klädda i broderi, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, ställvis färgbortfall, märken, repor, tyget är slitet
630843
2019-04-08