Stolar nyrenässans

Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans
Stolar nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, nyrenässans, 1800-talets slut, svartmålat trä, med främre, kannelerade benen, med bronserad dekor, sitser klädda i broderi, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, ställvis färgbortfall, märken, repor, tyget är slitet

630843

2019-04-08