Gryta med lock

Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock
Gryta med lock

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRYTA med LOCK, 1800-talets början, koppar, cylinderformad, dubbla hänklar, höjd ca 32 cm

Slitage, repor, anlöping, fläckar

630847

2019-04-08