Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNA, 1700-tal, fajans, delvis glasyrad, med blåvit dekor, höjd ca 21 cm
Slitage, glasyr och tillverkningsdefekter, något sned, krackelyr, nagg och lagning till mynningen
630850
2019-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här