Fetischfigur Kongo

Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo
Fetischfigur Kongo

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FETISCHFIGUR, 1900-talets första hälft, Legastammen i Kongo, skuren trä, höjd ca 37 cm

Slitage, skador, torrsprickor

630851

2019-04-08