Trumpet

Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet
Trumpet

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRUMPET, maryland, 1900-tal, längd ca 52 cm, i etui

Slitage, repor

630864

2019-04-03