Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FASKINKNIVAR, 1 par, m/1848, baljor i läder och beslag i mässing, märkt A & E.H. resp. TB B No Hv 144, längd 58 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor, enstaka hack i klinga, mindre avlag på kavel
630875
2019-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner