Litografi av Sven Olof Ehrén

Litografi av Sven Olof Ehrén
Litografi av Sven Olof Ehrén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv över slussen mot Gamla stan signerad daterad samt signerad Sven Olof Ehren -80, färglitografi, 358/366, mått ca 46x60 cm

Ej examinerad ur ram

630879

2019-04-03