Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv över slussen mot Gamla stan signerad daterad samt signerad Sven Olof Ehren -80, färglitografi, 358/360, mått ca 46x60 cm
Ej examinerad ur ram
630881
2019-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här