Gravyr

Gravyr
Gravyr

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GRAVYR, vy över stockholms slott, 1900-tal, ram fanerat med mahogny, ramått ca 47x62 cm

Zustandsbeschreibung

630884

2019-04-03