Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GRAVYR, vy över stockholms slott, 1900-tal, ram fanerat med mahogny, ramått ca 47x62 cm
Zustandsbeschreibung
630884
2019-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner