Figurin Royal Copenhagen

Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen
Figurin Royal Copenhagen

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNGLIG DANSK, figurin, Danmark, porslin, signerad och daterad Herold 1918, nr 2068, höjd ca 22 cm

630891

2019-04-09