Satsbord sengustaviansk stil

Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 52, 60x40 cm

Brukslitage, smärre ytskador

630896

2019-04-09