Erik Tidstrand bordslampa

Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa
Erik Tidstrand bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK TIDSTRAND, bordslampa, Nordiska Kompaniet 1940-tal, förkromad metall, orangeröd lackering, justerbar, höjd ca 26,5 cm

Vid katalogiseringen funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Åldersrelaterat slitage, märken

630898

2019-04-03