Tekoppar porslin senempire

Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire
Tekoppar porslin senempire

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKOPPAR, 4 st., porslin, 1800-talets mitt, senempire, polykrom dekor av blommor, detaljer i guld, diameter ca 9,5-15 cm

Slitage, sprickor

630913

2019-04-06