Carl Axel Acking skåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL AXEL ACKING, skåp, 2 delar, Bodafors, ca 1948, jalusidörrar med bakomliggande hyllplan, etikettmärkt "Bodafors SMF", mörkbestad bokfanér, höjd 152, 99x45 cm
Repor och slitage, nyckel saknas
630914
2019-04-04