Carl Axel Acking skåp

Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp
Carl Axel Acking skåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL AXEL ACKING, skåp, 2 delar, Bodafors, ca 1948, jalusidörrar med bakomliggande hyllplan, etikettmärkt "Bodafors SMF", mörkbestad bokfanér, höjd 152, 99x45 cm

Repor och slitage, nyckel saknas

630914

2019-04-04