Böcker Japan med träsnitt

Böcker Japan med träsnitt
Böcker Japan med träsnitt
Böcker Japan med träsnitt
Böcker Japan med träsnitt
Böcker Japan med träsnitt
Böcker Japan med träsnitt
Böcker Japan med träsnitt
Böcker Japan med träsnitt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, 2 st, Japan, 1800-tal, varav en av Kunisada den andra "Utsikt i Kyoto, träsnitt

Slitage

630937

2019-04-03