Gino Manca trädgårdsfontän
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GINO MANCA (1920-1985), trädgårdsskulptur/fontän, föreställande flicka med snäcka, signerad Gino Manca, daterad 1967, stomme i bemålad betong, höjd (inkl. sockel) ca 91 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
630991
2019-04-04