Gino Manca trädgårdsfontän

Gino Manca trädgårdsfontän
Gino Manca trädgårdsfontän
Gino Manca trädgårdsfontän
Gino Manca trädgårdsfontän
Gino Manca trädgårdsfontän
Gino Manca trädgårdsfontän
Gino Manca trädgårdsfontän
Gino Manca trädgårdsfontän

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GINO MANCA (1920-1985), trädgårdsskulptur/fontän, föreställande flicka med snäcka, signerad Gino Manca, daterad 1967, stomme i bemålad betong, höjd (inkl. sockel) ca 91 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

630991

2019-04-04