Sybord
2019-04-03
630995
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerat med bjrök, svärtade kolonner, låda i sargen, höjd ca 73, 60x44 cm
Slitage, fläckar