Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTFIERAD KONSTNÄR: Italienskt bergslandskap, signerad Gerog Hanssen, Bolsano och daterad 1922, olja på duk, ca 72x46 cm
Smärre färgbortfall
630998
2019-04-06