Oidentfierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR: Italienskt bergslandskap, signerad Gerog Hanssen, Bolsano och daterad 1922, olja på duk, ca 72x46 cm

Smärre färgbortfall

630998

2019-04-06