Spegel samt konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL samt KONSOLBORD, sannolikt Danmark, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny med dekor av solfjäder, kvicksilverfolierat glas, spegelns mått 179x62, konsolbordets höjd 82, 63x40 cm

Fanérskador och slitage

631016

2019-04-03