Ring 14 k guld
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RING, 14 k guld, tvillingmodell, granater med äldre slipning och band med små pärlor, ringstorlek ca 18 mm+/ jmfr 57, vikt ca 2,4 g
Åldersrelaterat slitage. Granat med nagg övergång bord/ stjärnfasett.
631019
2019-04-14