Blå eld design Hertha Bengtsson
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERTHA BENGTSSON, "Blå eld", servis, 34 dlr, Rörstrand, flintgods, bestående av: 14 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, 12 assietter
Mattallrik, 2 djupa, assiett med nagg, missfärgningar, slitage
631022
2019-04-03