D Tayler, oljemålning föreställandes skonare
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, marint motiv med tremastad skonare, signerad D Tayler, omkring mitten av 1900-talet, oljemålning, motivets mått ca 90x60
Ingår i temaauktionen Nautica
Ej examinerad ur ram
631026
2019-04-07