D Tayler, oljemålning föreställandes skonare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, marint motiv med tremastad skonare, signerad D Tayler, omkring mitten av 1900-talet, oljemålning, motivets mått ca 90x60

Ingår i temaauktionen Nautica

Ej examinerad ur ram

631026

2019-04-07