Thomas Pedersen ´´Stingray´´ gungstol

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS PEDERSEN, ´´Stingray´´ gungstol, 2000-tal, design årtal 2002, Fredricia Furniture, vit polykarbonat med kromat stålunderrede, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

631027

2019-04-05