Billy Hellsten skulptur

Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILLY HELLSTEN (1931-2016), "Strandskata", signerad och daterad -94, bemålad träfågel, höjd 48 cm

631035

2019-04-03