Serveringsvagn 1930-tal

Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1940-tal, bricka med intarsia dekor, glasskiva, fanerat med bl.a. björk, på hjul, höjd ca 64, 71x42 cm

Slitage, torkade gummihjul

631047

2019-04-04