Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNAR JIRLOW (född 1936): Dansande par, signerad L. Jirlow 1/225, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Oramad

631051

2019-04-03