Klubbat för:
1 750 EUR
Utropspris
1 200 EUR
ERNA AALTONEN, keramikvas, signerad Erna Aaltonen, Arteos 1994, stengodslera med blåtonad oxid, höjd 40,5 cm, diameter 33 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
631065
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här