Hans Wigert etsning

Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "At the Museum", flicka på käpphäst, signerad Hans Wigert, numrerad 10/15, etsning, dagermått ca 30x28,5 cm

631069

2019-04-04