Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981): vas, Gustavsberg, glaserat stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg samt. med studiohanden, daterad 1963 (årsbokstav E), höjd ca 16 cm
631079
2019-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här