Calla av Gunnel Nyman

Calla av Gunnel Nyman
Calla av Gunnel Nyman
Calla av Gunnel Nyman
Calla av Gunnel Nyman
Calla av Gunnel Nyman
Calla av Gunnel Nyman
Calla av Gunnel Nyman
Calla av Gunnel Nyman

Klubbat för:

5 800 EUR

Utropspris

1 200 EUR

GUNNEL NYMAN, vas, "Calla", signerad G. Nyman, Riihimäen Lasi Oy, grönt glas med opalinfång, höjd 29 cm, diameter 11,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

631084

2019-04-15