Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, iform av blad, höjd ca 78 cm, längd ca 145 cm

631092

2019-04-03